Конференц-центр «Медова печера»


Україна, Львівська область, Львів, вул. Медової Печери, 65


Конференц-центр «Медова печера» у Львові — працюйте з користю, а ми забезпечимо належну атмосферу!

Конференц-центр «Медова печера» у Львові — це сприятливий простір для успішних перемовин та конференцій, ділових зустрічей та наукових дискурсів. Окрім того, дворівневий «Світлий зал» передбачений для організації фуршету на верхньому рівні і дає змогу для учасників заходу відчувати себе комфортно та невимушено під час кавоперерв і післяробочих перемовин.

У конференц-центрі «Медова печера» можна розмістити до 300 осіб (розташування місць «театром»), або ж до 200 осіб (розташування учасників «за партами») — примітка: див. фото. Конференц-зал обладнаний сучасною ситемою кондиціонування та всіма необхідними технічними засобами: проектори та мікрофони, звукопідсилення і фліпчарт, корегування рівня освітлення в залі та вільний доступ до мережі Інтернет — все це входить у перелік послуг, які надає комплекс «Медова печера».

Окрім технічних можливостей, заклад забезпечує організацію фуршетів і бізнес-ланчів та пропонує розміщення Ваших гостей у номерах готелю «Медова печера» — до 45 осіб. Якщо кількість учасників конференції перевищує цю цифру, то адміністрація закладу радо допоможе у розселенні гостей.

У випадку, якщо перемовини учасників мають приватний характер, конференц-центр «Медова печера» надасть у користування кімнату переговорів загальною місткістю до 14 осіб. Для презентацій проектів під час ділових зустрічей в кімнаті переговорів передбачений TV-екран.

Конференц-центр «Медова печера» у Львові подбає про всі деталі ділового заходу, щоб Ви могли сповна зосередитися на результативності заходу! Працюємо для Вас, створюючи сприятливу атмосферу для роботи та відпочинку!


  Загальна інформація

рік заснування 2007

  Платіжна інформація

способи оплати Готівка, Безготівковий перерахунок, Банківська платіжна картка

Конференц-сервіс


Конференц-сервіс
Каво-перерви

Послуги для людей з особливими потребами


Послуги для людей на інвалідних візках
пандус для візків

Послуги зв'язку


Інтернет

wi-fi

тип підключення Wi-Fi

Конференц-центр «Медова печера» Конференц-центр «Медова печера»

+38 (050) 337 69 57, +38 (032) 25 10 578